22 622 45 46 , Infolinia: 602 211 411 m@annatravel.pl

O nas

travel-agency-42815904

Biuro Podroży „Jana Travel” jest pewnego rodzaju kontynuacją „Anna Travel.” Biuro to włączyło się czynnie w budowę rynku międzynarodowych przewozów autokarowych, w sprzedaż biletów autobusowych do Włoch, Niemiec , Belgii, Holandii, Francji, Anglii. Sprzedawało bilety autokarowe na przewozy nieco już dziś zapomnianych przewoźników takich jak Arko, Victor, Matuszek, Wagabunda, Pekaes Bus, Omnia, Comfort Lines, Orbis Transport.

Międzynarodowe przewozy autokarowe nie mają przed naszym biurem tajemnic. Obecnie międzynarodowe bilety autokarowe sprzedawane są: w tradycyjny sposób w naszym biurze podroży w Warszawie, telefonicznie z płatnością przelewami bankowymi oraz za pośrednictwem systemów sprzedaży online Voyager i Euroticket z płatnością kartami kredytowymi lub e-przelewami z większości kont elektronicznych polskich banków.

Sprzedajemy również międzynarodowe bilety lotnicze, zarówno regularne linie, jak i low cost airlines czyli tanie linie lotnicze. Na początku były to wycieczki autokarowe do stolic europejskich, następnie objazdowe: Włochy, Hiszpania, Francja, Grecja , a rok później autobusowe imprezy pobytowe.

Z pierwszych imprez lotniczych… Pierwsza była Tunezja później doszła: Turcja, Egipt, Maroko, wyspy greckie: Santorinii, Kreta Rodos, Wyspy Kanaryjskie: Teneryfa, Gran Canaria, Fuerteventura.

Teraz specjalnie dla Państwa w swojej ofercie mamy praktycznie cały świat!

 

 

bg(Na skutek generalnego remontu Dworca Centralnego zostaliśmy zmuszeni do zamknięcia tamtejszego biura) , aby nie mieli Państwo kłopotu z odnalezieniem nas. Podobnie jest z naszym personelem który jak na branżę turystyczną jest bardzo stabilny. Otrzymają państwo poprzez kontakt telefoniczny jak i pocztowy wszystkie niezbędne informacje.

Serdecznie zapraszamy!